OZNAM

Momentálne nepracujem, v prípade otázok ohľadom EFT mi ale kľudne napíšte na info@eft-terapia.sk , pokúsim sa na vaše otázky odpovedať čo najskôr.

Kontakt

 

e-mail:
info@eft-terapia.sk
Skype:
 
    mobil:
 

 

O mne

Volám sa Erika Urban a vítam Vás na mojich stránkach. Vždy ma fascinovala ľudská myseľ a v priebehu života som si čoraz viac uvedomovala, aké dôležité je mať vyrovnanú myseľ, nájsť vnútorný pokoj a obnoviť svoju stratenú rovnováhu. Niekoľko rokov som žila v zahraničí, kde som sa popri práci venovala rozličným kurzom a sebavzdelávaniu. Jedným z nich bol kurz švédskej terapeutickej masáže, a hoci mi pocit, že pomáham klientom zbaviť sa bolesti a napätia prinášal veľkú radosť, uvedomovala som si, že to ešte nie je presne to, čo hľadám. Keď som sa prvýkrát stretla s EFT, ohromilo ma to. Prepojenie mysle a tela. Niečo tak flexibilné a účinné. Sama som mala v tom čase zdravotné problémy spôsobené hlavne stresom a tak som sa rozhodla to vyskúšať. Našla som nielen niečo čo pomohlo mne, ale aj výborný spôsob ako byť nápomocná iným. Nebojte sa to vyskúšať. EFT Vám naozaj môže zmeniť život :-). 


EFT sa venujem od roku 2009. Všetky tri úrovne EFT som študovala pod vedením Michelle Hardwick, ktorá sa túto techniku naučila priamo od zakladateľa EFT Garyho Craiga.

Galéria


EFT level 1&2, Kinsale, Ireland


EFT level 3, Kinsale, Ireland


moja trénerka Michelle Hardwick na fotke spolu so zakladateľom EFT Gary Craigom

Certifikáty


EFT level 1


EFT level 2


EFT level 3


Certifikát o členstve v medzinárodnej organizácii AAMET


Bachova kvetová terapia Level 1 s medzinárodne platným certifikátom BIEP (Bach International Education Program).

Ďalšie zaujímavé stránky

  • www.emofree.com - oficiálna stránka EFT a zakladateľa Garyho Craiga.
  • www.michellehardwick.com
  • www.aamet.org - AAMET (Association for the Advancement of Meridian Energy Techniques) je medzinárodná organizácia ktorá sídli vo Veľkej Británii. Táto organizácia združuje okrem terapeutov iných meridiánových terapií, aj EFT terapeutov z celého sveta. Školenia EFT prebiehajúce cez túto organizáciu prísne spĺňajú podmienky stanovené zakladateľom EFT - G.Craigom. Nájdete tu zoznam všetkých AAMET EFT terapeutov.


www.oravaaction.com


www.absalon.sk